SolidWorks >> Inne tematy >> problem z wymiarowaniem w złożeniu i używaniem manipulatora w SE 2016
Autor Wypowiedź
2017-09-19, 23:17
Pomógł 0 raz(y).
Cześć koledzy mam wersje edukacyjną SE 2016 system operacyjny win7 , wszystko mi działa i chodzi płynnie oprócz dwóch rzeczy ...

1. podczas używania manipulatora pojawiają się takie "migawki"szarego paska troszeczkę też mam wrażenie że tak zacina program... mam nadzieje że mniej więcej rozumiecie co mam na myśli nie umie zrobić screena bo dzieje się to przez ułamek sekundy znika i za chwilkę znów się pojawia

2. No i drugi problem - bardzo męcząca sprawa, wymiarowanie w złożeniu uruchamia sie z minutowym opóźnieniem - co najciekawsze podczas wymiarowania pojedynczego komponentu w arkuszu "nowa część" narzędzie wymiarowania włącza się natychmiast. Byłoby wspaniale gdyby ktoś był wstanie mi pomóc ...
 
Inżynier wsparcia technicznego CAD i SIM w firmie SOLIDEXPERT
2017-09-21, 20:22
Pomógł 2 raz(y).
jaka specyfikacja? przeinstalowywałeś sterowniki (karty i manipulatora). Naprawa instalacji?

sprawdź czy działa w open gl. Wchodzisz do RXa (solidworks rx), i patrz zrzut.


 
2017-09-28, 00:09
Pomógł 0 raz(y).
hej zainstalowałem nowe sterowniki do grafiki i problem znikł , niestety nadal mam problem z włączeniem opcji wymiaru w module "złożenie" włącza się po 20-30s .... nie mam pojęcia czemu tak tylko przy tej opcji muli. Włączyłem mojego SW w SW Rx tak jak mówiłeś i działa tak jak zwykle żadnych problemów nie licząc opcji wymiar w złożeniu ... kurcze nie wiem co z tym fantem zrobić doś mi to utrudnia prace bo często mierze detale w złożeniu
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT