SolidWorks >> Inne tematy >> Solidworks i Excel
Autor Wypowiedź
2011-03-08, 20:58
Pomógł 0 raz(y).
Mam prośbę. Czy wie ktoś jak poradzić sobie z takim temat. Mamy w pracy Slidworks 2010 i Excel 2007. Podczas wsawiania tabeli konfiguracji wszystko idzie w porządku. Problemy zaczynają się kiedy chcę edytować Tabelę pojawia sie wówczas następujący komunikat: "This table was created in Excel 2007 and cannot be edit in Excel 2007". Co robić?
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2011-03-08, 21:46
Pomógł 405 raz(y).
W sumie nie szukałem rozwiązania w supporcie SW bo można to dość łatwo obejść usuwając tabelę (konfiguracje pozostają) i wstawiając ją ponownie. Co nie zmienia faktu, że też mi się tak zdarzyło kilka razy i jest to mocno denerwujące...
 
 
2011-03-09, 09:53
Pomógł 0 raz(y).
Dokładniej mówiąc pojawia się komunikat "DESIGN TABLE WAS CREATED IN EXCEL 2007 AND CANNOT BE OPENED IN EXCEL 2007". Tylko, że cały ten komunikat nie ma sensu. Z tego co już znalazłem to SW2010 obsługuje MS 2003 - najlepiej - i jest dobrze zapisać taki plik jako xls. Problem pojawiał się jednak znów - problemy z załadowaniem tabeli do SW.
Odnosząc się do Pana odpowiedzi - Jest to rozwiązanie tylko, że uciążliwe. Ale dziękuję. Będę dalej szukał.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT