Pozostałe >> Sprzęt >> współpraca z Win8
Autor Wypowiedź
yes, we can!!! ;)
2013-07-23, 12:24
Pomógł 1 raz(y).
Witam.
Zastanawiam się nad zmianą systemu operacyjnego na win 8 i ciekaw jestem, czy ma ktoś już jakieś doświadczenie związane ze współpracą Solida 2013 SP4 (i nie tylko Solida, wskazówki odnośnie catii, AutoCAD'a i edgeCAMA też będą mile widziane) z wyżej wymienionym systemem.

Pozdrawiam, Zbyszek

PS
Nie znalazłem bardziej adekwatnego miejsca na forum na ten temat ;)
 
2013-07-24, 09:42
Pomógł 0 raz(y).
Ja mam zainstalowanego SolidWorksa 2013 na Windowsie 8 x64 i działa normalnie, to samo z Catią V5 więc możesz śmiało instalować
 
2013-07-26, 13:40
Pomógł 0 raz(y).
To samo z programami AutoDesk , chodzą bez problemu na WIN 8x64
 
2014-01-15, 08:28
Pomógł 0 raz(y).
A ja, mam mały problem z Win 8 oraz WIn 8.1 oraz SW2014 SP.0 jaki i SP1.
Wydaje mi się że problem ten nie występował w SW 2013.
Problem polega na tym , że często pojawia mi się komunikat o tym , ze wykryto niskie zasoby pamięci i zaleca się zamknięcie.
Mój komputer posiada 8GB Ramu a złożenia na których pracuję nie przekraczają 300 partów.
Powiem więcej komunikat pojawia się nawet w czasie pracy przy złożeniach do 20 elementów.
Przyczym gdy wejdę do windowsowskiego menadżera zadań, zużycie pamieci jest na poziomie 50%.
Gdzieś czytałem , że problemem są obiekty GDI.
Ale jak złożenie 50 elementowe może generować 2000 obiektów GDI?
Dziwne jest też to, że po zamknięciu wszystkich okien w SW obiekty GDI nadal występują.
Czy problemem może być brak dedykowanych sterowników karty (FX4500) do mojej konfiguracji systemowej?
Postaram się dać jakieś zrzuty w najbliższym czasie.
 
2014-01-17, 02:36
Pomógł 0 raz(y).
Problem polega na tym , że często pojawia mi się komunikat o tym , ze wykryto niskie zasoby pamięci i zaleca się zamknięcie.
Jeżeli po tym komunikacie nic specjalnego się nie dzieje - program się nie zawiesza, zapis rezulatów pracy jest poprawny - to ja bym ignorował ten komunikat. CreO 2.0 kiedyś generował mi taki komunikat ale miałem wtedy 4 giga Ram-u. Spróbuj może jeszcze ze stronicowaniem pamięci.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT