Pozostałe >> Sprzęt >> NVIDIA Quadro 2000
Autor Wypowiedź
2013-09-27, 20:42
Pomógł 0 raz(y).
Witam

Nabyłem ostatnio metodą zakupu na ALLEGRO kartę NVIDIA Quadro 2000. Mam wielki problem z jej instalacją. Od razu chcę zaznaczyć ,że sprzedający bardzo pozytywnie włączył się w rozwiązanie mojego problemu podsyłając mi drugi egzemplarz karty , a ponieważ problem istnieje nadal deklaruje gotowość wysłania trzeciego ezgemplarza - mieszkam na stałe we Francji , departament Finistere. Mam dysk twardy podzielony na dwie partycje , na jednej jest WinXP 32bit , na drugiej Win8 Pro ( oba z licencją polskie wersje , bo jakież by miały być ?). Płyta główna GIGABYTE typ GA-M52LT-D3 zasilacz 500 W. Po uruchomieniu komputera z kartą widzę ekran BIOS-u ,ekran ładowania WIN8 i to koniec, powinien być ekran wyboru systemu operacyjnego , ale monitor jest już ciemny. Raz udało mi się uruchomić Win8 w trybie VGA i zainstalować sterownik , ale po restarcie zamiast ekranu wyboru systemu miałem pół ekranu białęgo i pół ekranu czarnego i to wszystko - twardy restart bez skutku. Producentem karty jest PNY ( kooperant HP i zdaje się też DELL'a) , karta pochodzi z demontażu stacji DELL'a poleasingowych. W tej chwili oddałem obie karty do serwisu żeby sprawdzili czy nie są uszkodzone. Na stronie PNY znalazłem rekomendowany sterownik o sygnaturze 320.00 , najnowsze sterowniki dla Quadro ze strony NVIDIA mają już sygnatury 320.86.

Może ktoś ma jakiś pomysł ,bądź miał podobny kłopot i sobie z nim poradził ? Mnie już powoli opadają ręce.

Pozdrawiam

Krzysztof Włoskowicz
 
Makom
2014-02-14, 08:52
Pomógł 0 raz(y).
Czy problem już rozwiązany?
Pozdrawiam Andrzej
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT