Pozostałe >> Sprzęt >> Wyłączający się sw 2011
Autor Wypowiedź
2015-02-14, 10:49
Pomógł 0 raz(y).
Witam mój komp to




Procesor:
Core i5


Dysk twardy:
SATA


Pamięć RAM:
8GB, możliwość powiększenia


Karta graficzna:
radeon hd8570


Napęd:
Nagrywarka DVD


System operacyjny:
Windows 7 PRO



Komputer nowy świeży windows aktualne sterowniki. Zainstalowany SW 2011 64, twożac szkice i proste modele jest ok, ale kiedymodele staja się bardziej skomplikowane SW wyłącza się i pojawia sie komunikat SW napotkał problem i musi zostać uruchomiony ponownie. Na prywatnym laptopie o duzo slabszych parametrach i systemie 32 dzieje sie dokladnie to samo.



















Procesor:

Core i5


Dysk twardy:

SATA


Pamięć RAM:

8GB, możliwość powiększenia


Karta graficzna:

radeon hd 8570


Napęd:

Nagrywarka DVD


System operacyjny:

Windows 7 PRO


 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-02-14, 11:37
Pomógł 405 raz(y).
Skoro dzieje się tak na dwóch komputerach to może coś jest nie tak z plikiem.

Druga sprawa na którą zwróciłbym uwagę to service pack dla SW. Jeżeli jest to SP0 to często dzieją się takie historie - powiedziałbym, że całkiem to normalne.

Konfiguracja komputera jest wystarczająca, żeby pracować nawet z większymi złożeniami.

Sprawdź jeszcze RX'em, czy nie wyrzuca jakichś komunikatów odnośnie sprzętu czy konfiguracji.

 
2015-02-16, 16:36
Pomógł 0 raz(y).
Sprawdzałem RX i wszystko jest ok. To nie dzieje się z jednym plikiem tyko wszystkimi. Mam wersje SP0.0, zainstalowałem poprawke SP 2.0, tylko teraz SW się nie uruchomić i wyskakuje komunikat "Istnieje niedopasowanie pomiędzy wersja SW a wersja językową dla języka polskiego. Szukałem jakichś plikuów jezykowych ale nic nie znalazłem. Przed instalacja SP2.0 wszystko było ok.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-02-16, 16:53
Pomógł 405 raz(y).
Albo trzeba ręcznie pobrać pliki po zalogowaniu do customer portal albo opcję naprawy / lub modyfikuj w panelu sterowania - dodaj usuń programy.

Możesz też zamiast instalować pobrać tylko składniki ręcznie i doinstalować pakiet językowy dla wersji PL.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT