Pozostałe >> Praca >> współpraca projektowa SolidWorks
Autor Wypowiedź
Zarządzam firmą specjalizującą się w projektowaniu i dostawie konstrukcji i technologii stacji paliw oraz zarządzaniem projektami. Zajmujemy się też wdrażaniem koncepcji naszych Klientów, poczynając od opracowaniu idei aż do wytworzenia produktu bądź instalacji.
2011-10-10, 13:58
Pomógł 0 raz(y).
Ze względu na planowane rozpoczęcie współpracy projektowej z partnerem w Finalndii poszukuję projektanta lub początkującego użytkownika SolidWorks zainteresowanego nawiązaniem współpracy. Wykonywane przez naszą firmę projekty obejmują branże technologii paliw, konstrukcji oraz zagospodarowania stacji paliw lub innych instalacji przemysłowych.
Oferuję szkolenie w na miejscu i w Finlandii, poszukuję zaś osoby zdolnej do komunikowania się po angielsku, zainteresowanej rozwijaniem praktycznych umiejętności pracy z SolidWorks. Praktyka w wymienionych wyżej branżach będzie mile widziana, ale nie jest konieczna. Forma współpracy do uzgodnienia. Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną, mailem lub telefonicznie.

Grzegorz Herniczek
U-Cont Sp. z o.o.


kom. 601 406 756
www.u-cont.pl
 
2011-10-14, 15:01
Pomógł 0 raz(y).
Witam Pana,

Na skrzynke mailowa firmy wyslalem swoja oferte wspolpracy.Poczta od .

Prosze o kontakt,jestem zainteresowany Panska propozycja wspopracy.

Marian Mieczkowski

+380984305459

bocad@ukr.net
 
2011-10-14, 15:24
Pomógł 18 raz(y).
A ja na priv ;-D
 
SW
2011-10-24, 21:23
Pomógł 0 raz(y).
Witam,

Jestem zainteresowany współpraca, oczywiście jeżeli oferta jest jeszcze aktualna.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT