SolidWorks >> Makra >> SPREZYNA
Autor Wypowiedź
Panienka do wszystkiego
2012-04-12, 11:55
Pomógł 66 raz(y).
Witam,



http://www.mcadguru.net/SpringAPI.htm



polecam.



Pozdr. tomek
 
Wykonam każde makro w SolidWorks
2012-04-12, 12:27
Pomógł 12 raz(y).
Super materiał - również polecam.

Dzięki za tego linka. Jeżeli masz jeszcze coś ciekawego z API - będę wdzięczny.
 
2012-10-23, 14:23
Pomógł 0 raz(y).
Witam
Makro jest super, dzięki za linka. Ale jest problem w wersji 64-bit - nie generuje sprężyny ściskanej, pozostałe typy sprężyn generuje poprawnie.
Czy ktoś próbował rozwiązać ten problem ?
Proszę o info.
Pozdrawiam
PB
 
.
2012-10-24, 10:43
Pomógł 52 raz(y).
Witam,
Makro jest super. Jednak jedna rzecz mnie przeraża. Oglądałem sobie kody i stwierdziłem, że to jakaś porażka. Tyle kodu żeby stworzyć nie taką znowu skomplikowaną bryłę :(
Ale to niestety jest znak naszych czasów. Wiele rzeczy jest takich w technice. Choćby technologie wtrysku tworzyw sztucznych. Dla zrobienia wypraski o masie kilku gramów używamy maszyny ważącej kilka ton a sama forma waży nieraz kilkaset kilogramów.
 
Wykonam każde makro w SolidWorks
2012-10-29, 19:45
Pomógł 12 raz(y).
    Śmieszek Włodzimierz
    Witam,
    Makro jest super. Jednak jedna rzecz mnie przeraża. Oglądałem sobie kody i stwierdziłem, że to
    jakaś porażka. Tyle kodu żeby stworzyć nie taką znowu skomplikowaną bryłę :(
    Ale to niestety jest znak naszych czasów. Wiele rzeczy jest takich w technice. Choćby technologie
    wtrysku tworzyw sztucznych. Dla zrobienia wypraski o masie kilku gramów używamy maszyny ważącej
    kilka ton a sama forma waży nieraz kilkaset kilogramów.

Ostanio skopiowałem swoje kody do Worda, żeby sprawdzić ile to mniej więcej stron i ..... ponad 1000 stron A4 -> tylko kilka makr ;)
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT