SolidWorks >> Wizualizacje >> Maly problem z Real view
Autor Wypowiedź
Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA) , Solidworks 2020 Profesional
2013-12-30, 21:46
Pomógł 6 raz(y).
Witam wszystkich uzytkownikow forum , jestem tu calkiem nowy i to jest moj pierwszy post, moze ktos bedzie wiedzial co jest nie tak z moim real view: Mam na kompie zlozenie z 3800 czesc i za zadne skarby nie moge wlaczyc real view. Na innych mniejszych zlozeniach ( do 600 czesc ) wszystko gra. Czy ktos moze mnie nakierowac co tu zrobic z tym fantem? Jestem wdzieczny za kazda odpowiedz nawet te przesmiewcza.Pozdrawiam.
 
DPStoday.pl | CSWI CSWE SOLIDWORKS Aplication Elite
2014-01-07, 09:06
Pomógł 18 raz(y).
Witam,
A jaka karta graficzna? Musi być certyfikowana karta graficzna.
 
2014-01-07, 13:52
Pomógł 18 raz(y).
Może automatycznie włączył Ci się tryb dużego złożenia...sprawdź opcje systemu,zakładkę złożenia i czy masz zaznaczony "ptaszek" użyj trybu dużego złożenia gdy ilość komponentów przekroczy ustawioną przez Ciebie ilość...
 
Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA) , Solidworks 2020 Profesional
2014-01-08, 15:20
Pomógł 6 raz(y).
Witam, specifikacja laptopa to karta graficzna to Invidia quadro m1000 Prcesor intel i7 2820QM 2.3 GHz quadro 16Gb RAM. Opcje duzego zlozenia mam ustawione na 500 ale nawet jak to wylacze to nic sie nie dzieje z widokow mam do wyboru tylko perspektywe. No chwile obecna nie potzrebuje real view ale jak skoncze projekt chcialbym to zrobic w real view . moze poprostu sprzet jest za slaby na takie zlozenie? czy ktos z was probowal kiedys takie duze zlozenie w realview?? wczesniej pracowalem na slabszym kompie i tamten byl jeszcze gorszy jezeli chodzi o real view mimo ze karta graficzna byla kredytowana przez solidworks.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT