SolidWorks >> Wizualizacje >> Przedstawiwnie modelu 3 d
Autor Wypowiedź
Użytkownik usunięty
Krzysztof Kowalski
W jaki sposób przedstawić i przesłać np przez internet model 3d tak aby osoba bez konkretnego programu mogła sobie obejrzeć?

chodzi mi tylko aby mogła sobie obracać modelem 3d nic więcej, żadnego nagrywania filmów itp. rzeczy
 
Panienka do wszystkiego
2014-01-02, 17:56
Pomógł 66 raz(y).
Zapisz do PDF i zaznacz przy zapisie opcje 3D. Stracisz kolory ale mozna obracac...

Pozdr. tomek
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2014-01-02, 18:34
Pomógł 405 raz(y).
Nie ma takiej opcji, to co widzisz na ekranie zawsze możesz przechwycić. Nie bardzo rozumiem, jak można coś widzieć i nie móc rejestrować - nawet telefonem możesz to nagrać.

Pdf 3D jest dobrym wyjściem, ale tam można mierzyć... nie wiem czy nie lepszy jest eDrawings, tam mogę nie zezwolić nie mierzenie albo zahasłować - ale pewnie jak wszystko można złamać, to samo dotyczy zabezpieczonych pdfów.

ps. a od czego są zapisy o poufności?
 
.
2014-01-02, 18:35
Pomógł 52 raz(y).
PDF 3D jest też rozwiązaniem , ale mało wydajnym (duży plik i wolna edycja).
Lepiej utworzyć e-drawing (Menu>Pliki>Opublikuj e-drawing) i zapisać go jako .EXE.
Jest trylko jeden problem. Nie ma ŻADNEJ możliwości przesłania tego pliku na gmail. Ochrona antywirusowa odkryje , że jest to plik exe nawet po kilkukrotnym spakowaniu i zmianie nazwy. Jedyną metodą jest wysłanie linka do jakiejś strony np 'ściągnij to'.

PS Nie zauważyłem, że w trakcie pisanie przeze mnie posta , to samo zrobił Paweł. :)
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT