SolidWorks >> Wizualizacje >> Pomoc w animacji
Autor Wypowiedź
2014-02-01, 09:28
Pomógł 0 raz(y).
Witam mam nietypowe problem. Wcześniej użytkownicy pomagali mi zrobić "wężyka", udało się jednak teraz mam problem z animacją. Nie mogę ładnie zrobić żeby się wyginał, gdyż przeskakuje albo solid się zawiesza. Czy mógłby ktoś zerknąć na to i przerobić wiązania czy też spróbować zrobić animację?
Dodam też, że próbowałem czekać na swoim laptopie ale szybkość była zabójcza, po kilku godzinach nawet nie doszło do 1 sekundy.
https://www.dropbox.com/s/jyzu4y3e23d8cbz/Narz%C4%99dzie%20Soldiworks.rar
 
Engineer of old school
2014-02-01, 13:16
Pomógł 20 raz(y).
Wejścia są dwa:

Mocniejszy komputer

Można spróbować wyłączyć niektóre wiązania i w Motion zdefiniować kontakty. W modelu mogą zostać, w badaniu Motion wiązenia zestąpić kontaktami o ile to możliwe
 
2014-02-02, 12:14
Pomógł 0 raz(y).
Muszę szukać jak tak mocniejszego komputera bo raczej nie da się zastąpić za bardzo gdyż wtedy w samym "wężyku" strace wszystkie wiązania a to uniemożliwi poprawne działanie. Próbowałem dodawać siły ale i to nie pomaga.
 
Engineer of old school
2014-02-03, 22:30
Pomógł 20 raz(y).
W modelu -górne okno wiązania pozostawić

w oknie Motion proszę usunać i zdefiniować kontakty nic Pan nie traci, model pozostanie niezmieniony.

Gdy Pan znajdzie inny komputer, żeby wrócić do wcześniejszych ustawień należy uruchomić nowe badanie
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT