SolidWorks >> Zarządzanie dokumentacją >> Notowanie aktywności użytkowników PDMWorkgroup
Autor Wypowiedź
SW,CATIA
2011-11-10, 10:59
Pomógł 3 raz(y).
Witam,

Czy istnieje możliwość notowania do jakiegoś pliku tekstowego aktywności użytkowników PDMWorkgroup? Chodzi mi m.in. o to kto i kiedy się zalogował, co robi, jakie pliki zaewidencjonował itp.



Pozdrawiam

gtokarczyk
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2011-11-10, 11:39
Pomógł 405 raz(y).
W katalogu instalacyjnym vault jest plik loga - niestety teraz nie mam mozliwości dokładnie sprawdzenia ścieżki i nazwy pliku, na pewno jest taki plik tekstowy z zapisem każdej czynności.
 
SW,CATIA
2011-11-10, 12:15
Pomógł 3 raz(y).
Witam,

Dzięki za info, trochę poklikałem, i znalazłem że spod PDM VautlAdmin można wyciągnąć plik log tylko że w pliku tym jest tylko zapis czynności usuwania lub "przesuwania" plików w PDM. Nie widzę tam logów o zalogowaniu się użytkownika ani o "wrzuceniu" nowego projektu:(

Jeszcze chwilę pogrzebię i zobaczę .

Pozdrawiam

gtokarczyk
 
Konstruktor
2011-11-15, 13:25
Pomógł 0 raz(y).
Tego definitywnie brakuje w logu. Ostatnio mieliśmuy problem gdzie kolega wrzucił projekt a potem go wykasował wraz z ogromną ilością części z innych złożeń... na szczęście dzięki logowi udało się wyśledzić (około) godzinę usunięcia a administrator sieci zbackupował cały vault do wcześniejszego momentu...
 
SW,CATIA
2011-11-15, 13:36
Pomógł 3 raz(y).
Witam,

Trochę więcej poklikałem, ale niestety nie ma w logu zapisu kto i kiedy się logował:(

Szkoda.

Pozdrawiam

gtokarczyk
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT