Pozostałe >> Edukacja SolidWorks >> SW Od początku jak zacząć/ Jaka wersja
Autor Wypowiedź
2014-09-02, 14:10
Pomógł 0 raz(y).
Witam,
Jestem Michał, tak jak napisałem w temacie zamierzam zacząć przygodę z Solidworskem, mam dostęp do wersji ''13 a z tego co wiem jest juz ''14. Od której wersji zacząć Proszę o informacje, czy warto kupić którąś z tych książek http://www.solid-podreczniki.pl/zamow/
Będze wdzięczny za wszelkie komentarze z podpowiedzią,

Pozdrawiam ;_)
 
--
2014-09-02, 22:36
Pomógł 6 raz(y).
Witam Cię.

Ja bym narazie nie inwestował w książki itp. Zacznij od przeglądania Internetu tam jest mnóstwo przykładów i rozwiązań w określonych dziedzinach w jakich SW chcesz wykorzystywać.

Bardzo dobry na początku jest samouczek Solida pod helpem, masz tam praktycznie każdą funkię w przykładzie.

Co do samej nauki to początki bywają trudne oczywiście, ale tylko trening czyni mistrza o tym musisz pamiętać jednak gdy sam nauczysz się podstaw a nie są trudne idź na jakiś kurs w kierunku który zamierzasz wykorzystywać bo nauczysz się i utrwalisz ,,złe nawyki". Ja wcześniej pracowałem na Inventorze i przesiadłem się na SW, prawdę mówiąc to programy 3D-CAD są podobne i nie ważne czy to wersja 2013 czy 14 funkcje i sposoby ich działania są identyczne czy to wyciągnięcie proste,po scieżce czy przekrojach zasada jest taka sama jak opanujesz w 2013 to w 2015 spokojnie zrobisz to samo.



Pozdrawiam.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT