Pozostałe >> Edukacja SolidWorks >> Darmowy CSWA
Autor Wypowiedź
2015-04-13, 08:33
Pomógł 1 raz(y).
Witam, mam kilka pytań odnośnie tego darmowego CSWA:

1.przeszedł juz ktoś coś takiego http://solidmania.com/promocja-na-darmowy-egzamin-cswa-przedluzona/ i mógłby opisać jak to wyglądało

2. pytanie odnośnie przechodzenia kursu i samego zdawania egzamin, otóż mam dostęp do solidworksa tylko w pracy (licencja na rok) a wolałbym przechodzić w domu i z tąd moje pytanie czy kurs i egzamin muszę przejść na solidworksie w pracy czy jest taka opcja żeby przejść to wszystko na "wersji z torrentów" na przyklad lub jakieś studenckiej czy jakoś tak. Chodzi mi o to czy wersja ma znaczenie żeby nie było że po egzaminie przychodzi mi wiadomość że egz nie ważny bo solid bez licencji.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-04-13, 08:38
Pomógł 405 raz(y).
Wersja nie ma znaczenia, wysyła się pliki lub gotowe odpowiedzi. Zawsze też można transferować licencję na inny komputer (o wersjach pirackich tutaj nie rozmawiamy).
 
2015-04-13, 08:58
Pomógł 1 raz(y).
Dzięki za szybką odp.:)



Napisałem tak żeby opisać wszystkie możliwości.

Przy transferowaniu licencji nie będzie problemu jeżeli w pracy będę korzystał z Solida i po powrocie do domu tego samego dnia odpale go na innym kompie. Nie wiem dokładnie jak działa ten transfer licencji. Można prosić więcej informacji??.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-04-13, 09:04
Pomógł 405 raz(y).
Instaluje się na tym samym numerze seryjnym, w pracy trzeba wybrać transferuj licencję (menu pomoc) a w domu aktywuj. Tak naprawdę bez aktywacji będzie działał 30 dni.

Można w sumie instalować na wielu komputerach, ważne że nie pracują w tym samym czasie, aktywna jest tylko 1 licencja - to się akurat zmieniło rok temu bo można było aktywować licencję jako bioro i dom (i odpalić równolegle).
 
2015-04-13, 09:18
Pomógł 1 raz(y).
O o tym nie wiedziałem że takie czary można :):)



Czyli w domu mogę zainstalować z tych samych płyt co w firmie i w ten sposób podziała do 30 dni , a w między czasie mogę wytransferowac licencję?? Dobrze pojmuję??

A i jeszcze jedno wystarczy raz wytransferować i aktywować w domu czy trzeba tak za każdym razem gdy uruchomi sie solida w domu:):)
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-04-13, 09:39
Pomógł 405 raz(y).
Trzeba to robić (transferować w jedną i drugą stronę) za każdym razem. Łatwo przewidzieć, że każdy by sobie mógł bez zgody wynosić licnecje z firmy...

ps. płyty mogą być dowolne, ważny jest SN.
 
2015-04-13, 09:48
Pomógł 1 raz(y).
Aha już wszystko rozumiem.



Dzięki za szybkie odpowiedzi.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT