Pozostałe >> Edukacja SolidWorks >> SAMOUCZEK SOLIDWORKS 2015 W WERSJI PDF
Autor Wypowiedź
2016-10-12, 12:18
Pomógł 0 raz(y).
Witam,

Posiada może ktoś samouczek który jest zainstalowany z solidworks ale w wersji PDF ?

 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2016-10-12, 13:00
Pomógł 405 raz(y).
Jaki konkretnie plik masz na myśli? Większość plików w katalogu językowym nie występuje w pdf, tylko w *.*chm.
 
2016-10-13, 11:33
Pomógł 0 raz(y).
Witam

Chodzi mi o to że samouczek wbudowany w solda pokazuje się w oknie a chciałbym go sobie wydrukować i mieć przed sobą .

Jak nie ma takiej możliwości to będę recznie kopiował wszystko do worda .
 
2016-10-13, 11:34
Pomógł 0 raz(y).
Witam

Chodzi mi o to że samouczek wbudowany w solda pokazuje się w oknie a chciałbym go sobie wydrukować i mieć przed sobą .


Jak nie ma takiej możliwości to będę recznie kopiował wszystko do worda .
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2016-10-13, 14:47
Pomógł 405 raz(y).
Chodziło mi o nazwę pliku - wiem gdzie są samouczki w programie.

Więc wydaje mi się, że nic z tego nie będzie, ponieważ nie da się wydrukować wszystkich lekcji tylko pojedyczno. Gdyby się dało możesz pdfcreatorem utworzyć pdf'a lub bezpośrednio po włączeniu samouczków wybrać drukuj.

Nie wiem czy nie ma innej opcji - może ktoś ma jakiś patent - ja go nie mam.
 
2016-10-15, 18:45
Pomógł 0 raz(y).
Chyba że ktoś posiada tego rodzaju samouczki w wersji pdf :)
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2016-10-17, 20:48
Pomógł 405 raz(y).
Kolego, a czy da się zapisać stronę www w postaci pdfa? Raczej nie...samouczki działają jak strona z odnośnikami i interaktywnymi przyciskami, więc nie bardzo rozumiem, jak można taki plik zapisać do pdfa. Klikając ikonkę podświetla się od razu odpowiedni przycisk w programie - jak to chcesz wykonać???

Może nie jestem ekspertem w tej materii, ale nie wydaje mi się, by było możliwe zapisanie tego do pdf.
 
2016-10-18, 18:32
Pomógł 36 raz(y).

    Jak nie ma takiej możliwości to będę ręcznie kopiował wszystko do worda .

Witam.

Jeśli tak bardzo Ci zależy na samouczku SW, to zostaje tylko "Print-Screen i drukowanie, lub drugi monitor.

Pozdrawiam.
 
2016-10-19, 11:04
Pomógł 18 raz(y).
Możesz każdą lekcję "drukować" do pliku pdf, a potem połączyć strony, przykład w załączeniu, 4 strony lekcji o złożeniach.





http://www.pswug.info/image/forum/forum_760_23_2428_8752.pdf



Tylko... po co? W sieci tego masa, większość po angielsku, ale umówmy się - nie jest to do przeskoczenia. Np. ten:

https://www.solidworks.com/sw/docs/Student_WB_2011_ENG.pdf
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT