SolidWorks >> Modelowanie części >> Photoview
Autor Wypowiedź
2011-03-08, 19:07
Pomógł 0 raz(y).
Jakie ksiazki polecicie do Photoview??
Moze znacie cos wiecej poza
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2011-03-08, 21:52
Pomógł 405 raz(y).
Poza czym? Jedyna znana mi pozycja opisująca narzędzia do renderowania to:
http://www.robrodriguez.com/wordpress/Step_Guides_buy_pages/2009-RR-dot-com-PW-Guide-Buy-page.htm. BTW. Kilka dni temu mailowałem z Rob'em (współaturem tych pozycji) i wiem, że pracuje nad nową zaktualizowaną wersję tej książki przeznaczoną dla PhotoView.
 
2011-03-08, 23:03
Pomógł 0 raz(y).
Staralem sie zalaczyc *.jpg z okladka ksiazki o ktorej piszesz , ale bezskutecznie
uzywam internet exp. - widzialem ze nie tylko ja mam problemy z zalanczaniem plikow - gdy edytuje zdjecie sie wyswietla poprawnie , ale gdy klikam wyslij , znika z postu
wracajac do ksiazki, szukam jakiej dodatkowej, czy znasz jakas inna??
dziekuje za odpowiedz
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2011-03-08, 23:20
Pomógł 405 raz(y).
Niestety o wersji papierowej nie słyszałem. Ale może będę w stanie pomóc - jest wiele informacji w necie, a o konkretne rzeczy zawsze można zapytać choćby na forum pswug'a. Zajmuje się wizualizacjami więc myślę, że będę w mógł Ci coś podpowiedzieć. ps. po uploadzie obrazka na serwer należy skopiować link do pola z treścią posta, dopiero wysyłać. Z tego co wiem już to było poprawione i działa nawet w IE9. Jeżeli byłyby jakieś problemy to napisz proszę poprzez opcję "Napisz swoje uwagi" - prawy górny róg (koniecznie podaj wersję przeglądarki).
 
2011-03-09, 07:58
Pomógł 0 raz(y).
Dziala bez problemu, nie wiedzialem ze trzeba wkleic link. myslalem ze wystarczy zalaczyc plik.
Dziekuje za oferowana pomoc
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT