SolidWorks >> Modelowanie części >> Modelowanie czy składanie?
Autor Wypowiedź
2012-09-03, 21:57
Pomógł 0 raz(y).
Witam, mam nietypową prośbę, otóż chciałem tylko byście pomogli mi wybrać najprostszy z pięciu modeli, które będę musiał wykonać w programie Solid Works.

Moje doświadczenie jest tak małe, że nie chcę się zniechęcić, zwłaszcza, że muszę umieć się tym posługiwać na maturę...

Oto pięć modeli podstaw na przybory do pisania.











Wiem, że powinienem zacząć oglądać tutoriale, ale to dopiero uda się zrobić w październiku, podczas przerwy halloweenowej. Po prostu nie mam czasu, a projekt ma być na luty, to jest jeszcze chwila czasu. Oczywiście projektem nie będzie żaden z niżej wymienionych podstawek, to tylko na praktykę, abym mógł odkryć wszystkie zalety programu. :)

Z góry dziękuję, może jakieś rady dotyczące modelowania poszczególnych wyborów?
 
2012-09-04, 08:10
Pomógł 18 raz(y).
Tak naprawdę dla kogoś z praktyką każdy z nich jest prosty.



Ale skoro nie masz doświadczenia, zrób temperówkę, jest banalna. I nie ma zbyt wiele tu do tłumaczania, tylko operacje podstawowe - wyciągnij, obróć, wytnij itd.
 
2012-09-04, 19:35
Pomógł 0 raz(y).
Bardzo dziękuję za odpowiedź, właśnie się dowiedziałem, że podczas lekcji będę mógł zaglądać na filmiki instruktażowe a także liczyć na pomoc nauczyciela.

Może generalnie jakieś porady na początek? Po prostu zacząć robić coś, co jest pokazane na Youtube, czy może teoretycznie do tego podejść i tylko "wchłonąć" informacje?

:))
 
Panienka do wszystkiego
2012-09-04, 20:10
Pomógł 66 raz(y).
A tam Youtube - pozniej...

Zacznij od tego:




Pozdr. tomek
 
2012-09-04, 21:58
Pomógł 0 raz(y).
No i jeszcze raz wielkie dzięki, jakby coś, to napiszę, ale myślę, że na tym etapie to mi wystarczy. Dzięki! :)
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT