SolidWorks >> Rysunki >> Adnotacje na rysunku
Autor Wypowiedź
.
2015-10-24, 14:42
Pomógł 52 raz(y).
Witam,
Czy jest jakiś sposób na to, żeby teksty na rysunkach były w lustrzanym odbiciu?
Walczyłem z tym długo i niestety poddałem się.
Druga sprawa. Jak zmusić Solida żeby przy wykonywaniu szyku elementów (szkiców i adnotacji) na rysunku były uwzględniane notatki.
Trzecia sprawa. Jak już się poddałem z tym szykiem to próbowałem te notatki kopiować , wszystko było pięknie tylko na kopiach układ notatek był inny niż na wzorcu (kopiowałem kilka oddzielnych notatek). Pomogło dopiero stworzenie bloku z grupy notatek i kopiowanie tego bloku. Ale niestety mirora bloku złożonego z notatek też nie udało mi się zrobić. Robił obrót o 180 st. zamiast lustra.
Walczyłem z tym w SW 2015
 
.
2015-11-02, 13:48
Pomógł 52 raz(y).
Widzę , że z nikąd pomocy, czyli albo się nie da albo nikt nie wie. Potrzebowałem tylko zrobić obrazek z napisami, które są czytane od tyłu (przez szybę). Wiem , że są takie programy jak Corel czy inne ale niestety nie posiadam.
Musiałem sobie poradzić tak jak baca wiążący kierpca dżdżownicą :D
Zrobiłem wycięcie szkicem zawierającym notatkę - tam się da zrobić lustro, potem zrobiłem rzut na rysynku , uzupełniłem moim obrazkiem i jakoś to wyszło. Tylko niestety musiałem robić model a chciałem tego uniknąć.
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT