SolidWorks >> Rysunki >> Nie działa edycja Hole Callout
Autor Wypowiedź
2012-07-19, 09:16
Pomógł 0 raz(y).
Witam,

W Solidworks 2012 pojawił się problem z oznaczaniem otworów przez funkcje Hole Callout, czasami jest potrzebna edycja tego co Solid próbuje nam pokazać w opisie jednak czasami się zdarza, że tej edycji nie mogę dokonać. Po kliknięci na opis i zmianie czegokolwiek w nim nie widać żadnych zmian, wcześniej sądziłem że jest to związane z tym iż model jest mirrorem innej cześci, jednak dziś ten błąd pojawił się w zwykłym modelu. Próbowałem już kilku opcji, restart Solida, komputera i nic to nie dawało. Najczęśniej taki problem pojawia się przy otworze który ma z dwóch stron zrobione pogłębienie. Czy ktoś spotkał się z tym problemem i udało mu się go naprawić?
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2012-07-19, 14:00
Pomógł 405 raz(y).
Być może bug- błąd w danym SP - trzeba sprawdzić. Jeżeli nie to, to sprawdź na innym komputarze, jeżeli się nie da to utwórz nowe konto albo przywróć SW do ustawień instalacyjnych i sprawdź wówczas.

Dodatkowo spojrzałbym, czy coś z plikiem oznaczeń calloutformat w katalogu lang/polish nic się nie stało (uprawnienia, etc.).

Jeżeli żadne z powyższych to mogę sprawdzić u siebie np. Innych pomysłów na chwilę obecną nie mam...
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT